Sony Ericsson t300

-| Úvodní stránka |- -| Obrázky |- -| Schémata |- -| Hry |- -| Zvonění |- -| Fórum |- -| Tipy, Odkazy |- -| Peníze pro Vás |--| Ankety |- -| Registrace |-

MopHun gaMes sHop

Nabízíme Vám CERTIFIKOVANÉ hry pro Váš mobilní telefon. To znamená, že každá hra je speciální unikát pro váš přístroj.

  • Už žádné problémy typu "Game has expired"
  • Už žádný strach z používání nelegálních kopií (v dnešní době může mobilní operátor provádět nastavení vašeho mobilního telefonu, přehrávat aplikace na SIM, stahovat telefonní seznam,... a to všechno dálkově. Není obtížné poznat Mophun aplikaci bez certifikátu...)
  • Už žádné zdlouhavé shánění funkčních kopií
  • Nemusíte se bát, že aplikace bude používat vaše GPRS připojení na pozadí...
  • PRESTIŽ. Kolik znáte lidí, kteří se mohou pochlubit Mophun hrou s vlastním certifikátem?
  • JEDNODUCHOST. Není nic jednoduššího. Stáhnete a ihned hrajete.
  • DOSTUPNOST. Instalujte přímo z Wapu. Kdekoliv. Z počítače. Kdykoliv. Jak je libo...
  • VÝVOJ. Certifikát Vám zaručuje, že jste přispěli finančně vývojářům a ti mohou vyvíjet ještě dokonalejší hry. Pro Vás.
  • CENA. Čekáte vysokou cenu za originální hry s vlastním certifikátem? Vysokou cenu za prestiž? Omyl. 200,- Kč Vás přesvědčí.

Po objednání ihned e-mail s informacemi, jak za objednávku zaplatit. Po zaplacení obdržíte Vámi požadované hry e-mailem a zároveň obdržíte osobní prostor na webu a Wapu, kde si svoje hry můžete kdykoliv v budoucnu stáhnout znova. Zdarma. Pochopitelně.

ACE

Staň se hrdinou, staň se esem. Vzlétni ze svého letiště a utkej se se soupeřem ve vzrušujícím souboji. Hlídej si rychlost i výšku, aby se ti motor nezastavil v nejnevhodnější chvíli. Hra plná akce a napětí!

Alien Assault

Alien Assault je vertikální střílečka, kde je hlavním cílem zničit všechny přilétající lodě. Můžeš také sbírat různé bonusy a vylepšení. Utkej se s nepřáteli v 6 vychytaných a propracovaných kolech.

AlphaAattack

Vesmír je napaden vetřelci z alpha galaxie. Tvým úkolem je ubránit vesmír před těmito hrozivými nepřáteli, kteří na tebe budou útočit v nejrůznějších formacích.

AlpineSki

Alpine Ski je opravdové lyžování na mobil. Lyžaře vidíš v 3D pohledu a tvým úkolem je projet všemi brankami na trase v co možná nejkratším čase. Můžeš si vybrat slalom nebo SuperG. Staň se nejrychlejším lyžařem.

Ant Assault

Při návštěvě lékaře jsi byl zmenšen do velikosti hmyzu. Okamžitě na tebe začali útočit mravenci. Znič je všechny a hlavně se nenech trefit jejich odpornou kyselinou!

Berserko Blocks

Čas ubíhá a ty musíš seřadit kostky tak, aby se ti otevřela cesta do dalšího kola.

Bone Idol

Proveď svého milovaného pejska více než 20 bludišti, aby dostal svou zaslouženou odměnu v podobě kosti. Musíš dávat pozor na různé pasti a nástrahy. Skvělá zábava se psem!

Boulder Dash R-M.E

Skvělá předělávka bombermana. Musíš si probít cestu k diamantům, ale pozor na krvelačné nepřátele! 16 zcela nových kol, nové zbraně, prostě špičková hra!

Bouncy

Další skvělá hra, navíc v perfektní grafice! Musíš se svou skákající kuličkou projít přes 20 kol a přitom sbírat energii a další vylepšení, abys byl ta kulička ze všech!

BurgerMatic

Jednoduchá, ale zábavná hra, ve které musíš chytat padající kousky hamburgerů, abys uspokojil hladové zákazníky.

BurpCity

V temných ulicích měta Burp velký šéf Don Schmuck ovládá obchod se zakázanou Burp sodou. Pro mladého začínajícího gangstera Doggyho je cesta na vrchol těžká a dlouhá. Buď nejlepší a dostaň se na vrchol.

Changes Orbhunt

Changův otec byl unesen zlým kouzelníkem! Pronásleduj kouzelníka a pobij všechna monstra, která mu slouží! Teprve poté zachráníš svého otce.

Cheezy Race

Sesbírej se svou laboratorní myší všechny kousky sýra než ti dojde energie, nebo než tě chytí zmutované myši. Mnoho kol a prostředí ti zaručí zábavu na dlouhé hodiny!

Cubed

16 kol, každé z nich vyžaduje jinou strategii. Velmi zábavná hra s tučňákem, který musí sesbírat všechny zlaťáky. Velmi pěkná grafika a 3D prostředí.

Final Hit

Naprosto skvělé karate. Mnoho úderů a kopů, výborná grafika a hratelnost. 40 protivníků, které musíš porazit, abys byl nejlepší! To vše je záruka špičkové zábavy na dlouhou dobu.

Gemmy Dancer

Zajímavá hudební hra. Máš přes 9 způsobů, jak vyrušit protivníka, nebo pomoci sobě. Můžeš hrát také online.

Graviation

Originální hra, ve které se musíš dostat zpět do své lodi. Můžeš využívat svých raket, gravitace planet atd. Pokud ti nestčí kola, která jsou k dispozici, jednoduše si utvoř vlastní!

Graviton

Konečně mobilní verze klasické hry, ve které se snažíš dostat kuličku bludištěm, přitom ti nesmí spadnout do žádné díry o cestě. S touhle hrou si užiješ plno zábavy!

Hearts

Jedna z nejlepších her. Známé Srdce z windows i do mobilu. Špičková hratelnost, zábava, grafika. Vše co má dokonalá hra mít!

HugoEvilMirror

Zlá čarodějnice zajmula Huga. V 15 kolech a 3 různých světech se budeš snažit prolomit kouzlo zničením všech nepřátel. Dlouhotrvající zábava.

Huntsman

Úkol je jednoduchý. Postřílet vše co hýbá a to v mnoha různých prostředích!

Hyper Apocalypse

Skvělá předělávka asteroidů. Musíš zničit všechny asteroidy, aniž by tě některý trefil. Pozor také na UFO a další vychytávky. Opravdu dobrá hra.

Iceblox Plus

Další parádní hra s tučňákem. Musíš ničit kostky ledu, abys dostal zamrzlé mince. Dávej ale pozor na oheň, jinak z tebe zbyde jen kostra. Dlouho trvající zábava.

Karaophun!

Karaoke do mobilu. Hraje vybraná píseň a na displeji ti běží text písně. Skvělá zábava zazpívat si s přáteli!

Little Indians

Musíš zachránit dceru náčelníka indiánů ze spárů nepřátelského kmene! Hra prověří tvé schopnosti a myšlení. Jedna z nejpropracovanějších her v nabídce.

Monkey Business

Vynikající zábava. Musíš házet banány na lovce, kteří chtějí zabít malé opičky. Ale pozor, máš omezený počet banánů.

No Refuge

Velmi dobře udělaná hra s dobrou grafikou. Musíš bojovat proti ostatním tankům. Za každý zničený tank získáš body, za které si pak můžeš vylepšit vlastní tank. Hru lze hrát až proti sedmi nepřátelů, nebo kamarádům online! Tahle hra tě jen tak nepřestane bavit!

PokerShowdown

Velmi zvláštní poker. Míchá totiž klasický poker se solitaire.

Prehistorik Man

Hra, kterou jistě každý zná. Se Samem musíš porazit medvědy, dinosaury a další prehistorickou havěť, abys našel legendární hřbitov dinosaurů a tvoje vesnice nemusela hladovět přes zimu! 100% zábava, hratelnost a grafika. Rozhodně můj favorit!

Puzzle Mania

Vyber si vlastní obrázek a pak ho slož jako puzzle. Jednoduché, ale velmi zábavné.

QB Challenge

Jsi obránce v americkém fotbalu a musíš udělat touchdown. Proti tobě ovšem stojí protihráči, kteří ti v tom budou tvrdě bránit!

QSoccer

První a velmi povedený fotbal na mobil! Klasický fotbálek, kde si můžeš vybrat z 22 týmů a hrát ligu, nebo jen přáteláky. Je to neuvěřitelné, ale je to tak. První fotbal v mobilu. Vypadá velmi dobře a skvěle se hraje.

Revs

Špičkové závody autíček. Naprosto vychytaná hra. Lze hrát na čas, nebo rovnou mistrovství. Sbírej peníze na vylepšení auta. Velmi povedená hra se špičkovou grafikou a hratelností. Zábava na dlouho.

RotoPuzzle

Vychytané puzzle. Vyber si svůj obrázek a pak ho skládej. Různé obtížnosti, prostě klasické puzzle.

Sheep Mania

Přes 50 kol. Dlouhotrvající zábava. Musíš přesunout všechny ovce do ohrady.

Shoting Star

Cíle létají po obrazovce a ty je musíš všechny sestřelit. Po každém kole následuje bonus, kde střílíš do příšerek!

Snowboard-X

Velmi vzrušující a napínavá hra. Sjeď svah na svém snowboardu co možná nejrychleji, přitom dostaň co nejvíc bodů za skvělé triky a skoky!

Space Box

Proskákej se svou krabicí až do cíle. 20 kol čeká na to, až je pokoříš!

Syndroid

Naprosto vychytanej arkanoid. Jedna z nejlepších her všech dob i do tvýho mobilu. To musíš mít. Kuličkou musíš zničit všechny cihly v každém kole. Kulička ti nesmí spadnout. Naprosto geniální hra.

Synergenix Rally

Výborná rally. Projeď všechna kola a staň se mistrem světa v rally. Musíš být ten nejlepší a nejrychlejší řidič. Taky skvělá hra.

The Mummy

Musíš najít své přátele a dostat se z bludiště dříve, než vás zabije mumie.

Warships

Klasické lodě. Další klasika na mobil. Hra vypadá skvěle a ješte lépe se hraje.

XFinity

Skvělá vesmírná střílečka. Na své cestě vesmírem musíš ničit nepřátele a získávat bonusy. Vcelku povedená hra.

Bohužel, v tento moment není možné odesílat další objednávky. Na základě poznatků z testovacího provozu pro Vás připravujeme novou sofistikovanější verzi. Definitivní datum jejího zprovoznění bohužel zatím není znám, ale dozvíte se o tom jako jedni z prvních!

Děkujeme za projevenou důvěru

MMiKK(vlastník a správce webu):